מפץ בליכוד

אודותינו

מטה "מפץ בליכוד", הינו מטה מתפקדים בליכוד שמטרתו לפעול לתיקון יסודי במערכת המשפט, בין היתר באמצעות הגבלת כוחו האדיר של בג"ץ והחזרתו לממדיו כפי שהיה טרם ימיו של המהפכן פוסט ציוני אהרון ברק וכן באמצעות הגבלת כוחו של היועץ המשפטי לממשלה והכפפתו לממשלה, כפי שהיה בעבר.

מאבק בפוסט ציונות

מטה “מפץ בליכוד” אשר נוסד בכדי להיאבק בתופעה הפסולה של ה”פוסט ציונות” המקדמת את הרעיון שמדינת ישראל אינה מדינת היהודים, יפעל אף כדי לקדם חבילת חקיקה אשר נועדה למנוע מארגונים וגורמים פוסט ציוניים (ואנטישמיים) לחתור תחת קיומה של מדינת ישראל.

כידוע לכם, פועלים בישראל ארגונים המסונפים לשלל קרנות פוסט ציונות, אנטי ציוניות ואנטישמיות, בהם עשרות ארגוני הקרן החדשה, וכן ארגונים זרים ומדינות זרות. כל אלו פועלים בכדי לחתור תחת קיומה של מדינת ישראל כמדינת העם היהודי, מה שמסכן כל אזרח במדינת ישראל.

לפיכך, חלק בלתי נפרד מהמאבק לשינוי מערכת המשפט ותיקון הדמוקרטיה, הוא הצרת צעדיהם של כל מי שמעונים לחתור תחת קיומנו כאן, סילוק המסתננים ומניעת פגיעה ברוב היהודי במדינת ישראל, אשר אם ייפגע חס וחלילה, יוביל בהכרח לחיסולם של היהודים במדינתם. עד כדי כך חשובה פעילות המטה שלנו !

עצירת ההפיכה השיפוטית

אי לכך, חרטנו על דגלנו לפעול בליכוד כדי להבטיח כי נבחרי הליכוד יפעלו בנחישות ובתקיפות לעצירת ה”הפיכה השיפוטית” המבוצעת באמצעות הכת הפוסט ציונית, בראשות אהרון ברק, אשר השתלטה כבר על הפרקליטות ועל יתר גורמי אכיפת החוק והפועלת כדי להשתלט על הרשויות הדמוקרטיות האחרות (הכנסת והממשלה) תוך יצירת דיקטטורה שיפוטית פוסט ציונית שמטרתה לבטל את חוקי השבות וחוק הלאום והזרים למדינת ישראל מיליוני מוסלמים.

כמו כן, הוקם מטה “מפץ בליכוד” הוקם בכדי לאזן את כוחה העולה של קבוצת מסתננים לליכוד המכונה “הליכודניקים החדשים” הפועלים באמצעים בלתי דמוקרטיים, תוך ניצול העובדה כי הליכוד הינו מפלגה דמוקרטית (להבדיל מחלק ניכר מן המפלגות האחרות) וזאת כדי לפורר את הליכוד מבפנים ולמנוע ממנו ומראש הממשלה לפעול בכל הכוח כנגד הדיקטטורה השיפוטית המתהווה וכנגד השיח הפוסט ציוני !

משום כך שמנו לעצמו למטרה להיות לכל הפחות כפולים בגודלנו מגודלם של “הליכודניקים החדשים” המתפארים בכך שבקבוצת המתפקדים שלהם עשרת אלפים מתפקדים ומצטרפים חדשים כל העת. אנו מודיעים כאן ועכשיו כי מטרתנו היא לפעול לסילוקו של כל שר או חבר כנסת אשר ישתפו פעולה בדרך כלשהי עם “הליכודניקים החדשים” ואנו לא נשקוט עד שקבוצה זו תסולק מן הליכוד !

עורך דין אילן ציאון

הכוח שלנו

כוח של 20,000 מתפקדים, המחויבים אך ורק למטרות אלו ולא לאדם כזה או אחר, יוכל לשנות את פניה של מדינת ישראל מן הקצה אל הקצה !

אם אתם מאמינים בעקרונות אלו ומוכנים ללחום למענם ביחד עימנו, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו עכשיו. השינוי האדיר שאתם תהיו חלק ממנו כרוך בתשלום פעוט של 64 ₪ לשנה ליחיד (או 96 ₪ לזוג) דמי התפקדות לליכוד. חברותכם עימנו בארגון מפץ לליכוד, ההזמנות לכנסים והמידע שתקבלו הינן ללא תשלום.

תודה לכם,

עו”ד אילן ציאון

עקבו אחר תנועת מפץ בליכוד

אנו נמצאים גם ברשתות החברתיות.. עקבו אחרינו והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן