מפץ בליכוד - אודותינו

מטה “מפץ בליכוד”, הינו מטה מתפקדים בליכוד שמטרתו לפעול לתיקון יסודי במערכת המשפט בין היתר באמצעות ביטול שלטון בג”ץ והיועמ”ש הגבלת כוחו של בג”ץ והחזרתו לממדיו כפי שהיה טרם ימיו של אהרון ברק והגבלת כוחו של היועץ המשפטי לממשלה והכפפתו לממשלה.
נגן וידאו

מאבק בפוסט ציונות

מטה “מפץ בליכוד” אשר נוסד בכדי להיאבק בתופעה הפסולה של ה”פוסט ציונות” המקדמת את הרעיון שמדינת ישראל אינה מדינת היהודים, יפעל כדי לקדם הן חבילת חקיקה של רפורמה במשפט והן כזו שנועדה למנוע מארגונים וגורמים פוסט ציוניים (ואנטישמיים) לחתור תחת קיומה של מדינת ישראל.

כידוע לכם, ישנם ארגונים המסונפים לקרנות פוסט ציוניות, אנטי ציוניות ואנטישמיות וכן ארגונים זרים ומדינות זרות. כל אלו פועלים בכדי לחתור תחת קיומה של מדינת ישראל כמדינת העם היהודי, מה שמסכן כל אזרח במדינת ישראל.

לפיכך, חלק בלתי נפרד מהמאבק לשינוי מערכת המשפט ותיקון הדמוקרטיה, הוא הצרת צעדיהם של כל מי שמעונייינים לחתור תחת קיומנו כאן, סילוק המסתננים, מניעת הגירת פלסטינים באמצעות נישואין ומניעת צמצום הרוב היהודי במדינת ישראל, אשר אם ייפגע חס וחלילה, יוביל בהכרח לחיסולם של היהודים במדינתם. עד כדי כך חשובה פעילות הקבוצה שלנו !

עצירת ההפיכה השיפוטית

אי לכך, חרטנו על דגלנו לפעול בליכוד כדי להבטיח כי נבחרי הליכוד יפעלו בנחישות ובתקיפות לעצירת ה”הפיכה השיפוטית” המבוצעת באמצעות שופטים שנוקטים בפסיקה פוסט ציונית, ובאמצעות יועצים משפטיים הפועלים בהתאם להם הן בפרקליטות והן ביתר גורמי אכיפת החוק והפועלים כדי להשתלט על הרשויות הדמוקרטיות האחרות, הכנסת והממשלה, תוך יצירת דיקטטורה שיפוטית אשר עלולה להזרים למדינת ישראל מיליוני מהגרים.

כמו כן, מטה מפץ בליכוד הוקם בכדי לאזן את כוחה העולה של קבוצת המתפקדים המכונה “הליכודניקים החדשים” הפועלים תוך כך שהליכוד הינו מפלגה דמוקרטית (להבדיל מחלק ניכר מן המפלגות האחרות), משום כך שמנו לעצמו למטרה להיות לכל הפחות כפולים בגודלנו מגודלם של “הליכודניקים החדשים”. 

הכוח שלנו

כוח של 20,000 מתפקדים, המחויבים אך ורק למטרות אלו ולא לאדם כזה או אחר, יוכל לשנות את פניה של מדינת ישראל מן הקצה אל הקצה !

אם אתם מאמינים בעקרונות אלו ומוכנים ללחום למענם ביחד עימנו, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו עכשיו. השינוי האדיר שאתם תהיו חלק ממנו כרוך בתשלום פעוט של 64 ₪ לשנה ליחיד (או 96 ₪ לזוג) דמי התפקדות לליכוד. חברותכם עימנו בארגון מפץ לליכוד, ההזמנות לכנסים והמידע שתקבלו הינן ללא תשלום.

תודה לכם,

עו”ד אילן ציאון

אילן ציאון
עדי ברוך

הצטרפו לקבוצת מפץ בליכוד ויחד נפעל לשינוי במערכת המשפט, ביטול שלטון בג"ץ והיועמ"ש, הוצאת המסתננים, איסור על הגירת פלסטינים באמצעות נישואין, הוצאת עובדים זרים שתמה תקופת עבודתם, סילוק פולשים ממקרקעי המדינה בפרט בנגב, בגליל ובשטחי סי, חופש פעולה רחב יותר לחיילי צה"ל ושמירה קפדנית על קיומו של רוב יהודי בישראל ועל ההתיישבות היהודית.

תודה לכם,

עו"ד עדי ברוך 

עקבו אחר תנועת מפץ בליכוד

אנו נמצאים גם ברשתות החברתיות.. עקבו אחרינו והישארו מעודכנים!

דילוג לתוכן